Yürüyen Reklamın Amacı Nedir?

Yürüyen reklamın amaçi, markanızın, şirketinizın ismini veya reklamını gerçekleştirmek dilediğiniz faaliyeti, amaç kitlenize bire bir bir biçimde bildirmektır. Yürüyen tanıtımlarımız kentin cadde ve sokaklarında şirketinizı temsil ederler. Yürüyen reklamcılarımız, belirgin kosbütünler giyerler. Neon renklerde kosbütünler, markanıza ait maskot kosbütünü, çizgi film veya masal kahramanlarının kosbütünü, reklam kampanyanıza özel olarak tasarlattığımız kosbütünler giyebilirler. Ya da ilgi çekici tabela ve işaretlerle halkı faaliyete yönlendirebilirler. Mesela, bir mağazada gerçekleşene faaliyet amacıyla, trafikte kırmızı ışıkta yönlendirme tabelalarıyla amaç kitlenizi mağaza faaliyetine çağrı etmiş olurlar.

Yürüyen reklam animatörlerimiz led ekran da taşırlar. Ekranda görüntülenen tanıtımlarınızla, tesir kısmını faaliyetinize çekmeyi kafayarırlar. Yürüyen tanıtımlarımız, kentin en işlek caddelerinde, trafiğin yoğun bulunduğu yerlerde, faaliyetin uygulanacağı mekanın yakınlarında ve alışveriş merkezleri gibi kalabalık bölgelerde reklam çalışmaları yaparlar.

#

Comments are closed

En İyi Hizmet En Yakın İle Başlar

En yakın moto kurye hizmetleri sizlere en yakındaki kurye kargo ve dağıtım firmalarının iletişim bilgilerini paylaşan ve hizmet sunan bir platform olma yolundadır…

Tıkla Ara