Uçak Kargo

Uçak Kargo Gönderinizmi Var?

Taşımacılıkta Yeni Dönem

En Yakın Kurye Kişi, kurum ve kuruluşlar, somut nesnelerin dağıtımı konusunda profesyonel bir kurye şirketinden destek alabilirler. Gönderilmesi istenen ürünün en hızlı ve sağlıklı şekilde varılması istenen noktaya ulaştırılmasını sağlayan kuryeler, motosiklet aracılığıyla ulaşım sağladığı için özel araçlardan veya toplu taşıma araçlarından çok daha hızlı bir şekilde teslimatın yapılmasını sağlarlar.

Işık Hızında Teslimatlar En Yakın Kurye

Bir ürünü acil bir şekilde farklı bir lokasyona ulaştırmak istiyorsanız en yakın motorlu kurye servisinden yararlanabilirsiniz. Bulunduğunuz lokasyona en yakın konumda olan kuryemiz, en hızlı şekilde size ulaşarak taşınabilir olan teslimat aracını imza karşılığında teslim alarak ulaştırılmasını istediğiniz lokasyona götürür. Size en yakın kurye ile iletişime geçerek, özellikle yoğun trafiğin olduğu metropollerde işinizin hızlıca tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı Gün Kargo

Kargonuz Bizimle Güvende

Motosikletli kurye hizmetimiz ile yalnızca taşınabilir ürünlere değil, aynı zamanda restoran zincirlerine de hizmet veriyoruz. En yakın motorlu kurye sayesinde motosiklete ve personele ekstra bütçe ayırmadan ulaştırmak istediğiniz yiyeceklerin teslimatını yapıyoruz. Bu sayede personelin sigortası, günlük yemeği ve maaşından tasarruf etmekle kalmıyor, aynı zamanda motor bakımlarının da masraflarından kurtuluyorsunuz. En yakın motorlu kurye ile şehir içinde, kurallara uyarak, sağlam ve güvenilir şekilde taşımasını yaptığımız kargonuz bizimle her zaman güvendedir. Özel eğitim almış personelimiz, sarsılmaz değerlerimiz, işimize duyduğumuz saygı ve en önemlisi ahde vefa ilkesiyle bizlere güvenerek teslim ettiğiniz kargonuzu en hızlı ve en güvenilir şekilde taşıyoruz.

En İyi Hizmet En Yakın İle Başlar

Kurye

Kurye Hizmetlerimiz Gerek 30 Dakikada Gerek 240 Dakikda Hizmet Türüne Göre Hizmet Sunulur.

Kargo

Kargo Hizmetlerimiz Sadece İstanbul İçi Hizmet Sunarız Sizlere En Yakın Hızlı Kargo Hizmetleri Sunarız.

Dağıtım

Dağıtım Hizmetimiz Gerek Adresli Gerek Adressiz Dağıtım Hizmetleri Sunarız.

S.S.S

En Yakın Kuryeniz Nerede?

İşinde Uzman Olmuş Kurye Personellerimiz İstanbul’un 39 İlçesinde Bulunmaktadır. Sizlere En Konumlarda Bulunan Teslimatçı Personellerimiz 30 İle 120 Dakika İçerisinde Hizmet Türünü Göre Yönlendirmekteyiz. Abone Olursam Faydası Nedir?

En Yakın kurye abonelik sistemi kurye teslimat gönderisi yoğun haftalık 7 ve üzeri olan firmaların daha hızlı çözüm üretmek için pul, abone fişi veya cari hesap ile firmamızdan hizmet alan müşterilere sunulan bir hizmettir.
En Yakın Kurye Abonelik Sistemleri :
Pullu Kurye Abonelik
Cari Kurye Abonelik
Sanal Pullu Kurye Abonelik
Teslimatlı Kurye Abonelik
Peşin Kurye Abonelik
Gibi birçok abonelik sistemlerimiz mevcuttur. Acil Kurye Süresi Nedir? İstanbul Merkezi Konumlarına 30 İle 120 Dakikada Hızlı teslimatlar Sunarız.